Yummy Jif To Go 49¢ each!

jifff

Jif- To-Go on sale

I’m a huge peanut butter eater! I love everything peanut butter whether its Reeses, ice cream, and of course peanut butter and jelly. I also buy Jif-To-Go cups for quick protein in the morning. They are a great snack in between meals for both yourself and your kiddos. Today you can some Jif-To-Go on sale today!

 

jiff cup

Perfect on-the-go snack

Walgreens has got Jif-To-Go 3 ct boxes on sale all month long. Their current sale is  $1.49 each or 2 for $2. Through handy Ibotta, The limit of Jif-To-Go is 5 boxes!  You’ll get these 5 boxes for 49¢ after Everyday points. You can buy them all at once because your fifth box will ring up at $1.

 

How to get 5 Jif-To-Go 3 ct boxes on sale for 49¢ each

  • Buy (2) Jif to go Creamy Peanut Butter 3ct, $1.49 each or 2/$2 Sale Price

Redeem on Ibotta: $1  (Two 50¢/1 Jif To Go product, any  size or variety ibotta deposit (limit 5))

 

Final price: 49¢ each!

 

 

***Ibotta rebate***

Leave a Comment

*